Production

YUMURTA ÜRETİMİ

Yumurtalar tasnif makinası aracılığı ile boyutuna ve gramajına göre XL, L, M, S şeklinde ve 15’li, 30’lu, 20’li, 6’lı, 10’lu, olmak üzere sınıflandırılarak el değmeden paketlenmekte ve müşterilerimizin beğenisine sunulmaktadır. Tüm yumurtalarımızın üzerinde sağlık ve izlenebilirlik açısından kümes numaraları yer almaktadır. Bütün işlemlerden sonra paketlenmiş günlük, taze ve sağlıklı yumurtalar..

BÜYÜKBAŞ SÜT VE BESİ ÇİFTLİĞİ

Et ve süt kalitesi ile besi hayvanının verimliliğini etkileyen en önemli girdilerden birisi olan yem bitkisi üretimi işletmemize ait arazilerimizde yapılmaktadır. Arazilerimizde kendi üretimimiz olan yem bitkileri, hayvancılık işletmemizde yem hammaddesi olarak kullanılmakta, izlenebilirlik, gıda sağlığı ve güvenliği her noktada sağlanmaktadır.

YEM ÜRETİMİ

Kendi yemimizi yem fabrikamızda özenle üretiyoruz. Ayda 2.000 tonluk tavuk yemi üretim tesisimiz de profesiyonel kadromuzla yem üretimini gerçekleştiriyoruz. Kaliteli ve istikrarlı yem üretebilmenin ilk şartı yem üretiminde kullanılacak olan hammaddelerin kaliteli olmasından geçer. Bunu sağlayabilmek için yem fabrikamız bünyesinde tam teşekküllü bir laboratuvara sahibiz.